Katre Pilvinski • 18. november 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Antibiootikume võidakse liiga kergekäeliselt välja kirjutada

Sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsler Ivi Normeti sõnul pole Eesti antibiootikumide tarbimise poolest õnneks Euroopas esirinnas. „See ei tähenda aga seda, et arstid antibiootikume kergekäeliselt välja ei kirjutaks ja patsiendid neid ei nõuaks või õigesti kasutaks. Siin on probleem olemas,” ütles ta.

Täna tähistatakse esmakordselt Euroopa Antibiootikumipäeva. Üle-euroopalise päeva eesmärk on nii elanikkonnale kui arstidele rõhutada, et antibiootikume tuleb vastutustundlikult kasutada.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee