Väikehaiglad rikastavad tööportaale

Eestis laiendab töötusekoll oma haaret, aga
tervishoiusektorisse tal asja pole – võrreldes möödunud aasta sügisega on
tööpakkumiste hulk hoopis suurenenud.

CV-keskuse ärijuht Kadri Johanson ütles, et nende portaalis on tervishoid/farmaatsia tööpakkumiste osas üks stabiilsemaid – terve käesoleva aasta jooksul on pakkumiste arv püsinud 120 ja 175 vahel.

Kui tänavu on korraga üleval keskmiselt 139 tööpakkumist, siis eelmisel aastal oli kolmandas ja neljandas kvartalis pakkumisi oluliselt vähem – keskmiselt 101.

See fakt võib anda kindlustunde meditsiiniharidusega inimestele, aga pole kuigi rõõmustav haiglatele. Ja seda eriti just maakonnahaiglatele, kelle kuulutused põhiliselt tööotsingute portaali rikastavad.

Väikesed haiglad lisavad tavaliselt korraga terve rea pakkumisi: näiteks oli novembri esimeses pooles Rakvere haiglal 15 ja Ida-Viru keskhaiglal 18 vaba ametikohta.

Johansoni sõnul on maakonnahaiglad ka CV-keskuse murelapsed, sest portaal proovib omalt poolt abi pakkuda klientidele, kelle kuulutuste vastu on huvi kõige väiksem.

Loe lisa täna ilmuvast Meditsiiniuudiste ajalehest.

Lisa kommentaar

  • Ketlin Beljaev, Katre Pilvinski

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.