• 02.12.08, 10:53
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Haigekassa hakkab kasutama rahvastikuregistri andmeid

Tuleva aasta esimesest päevast hakkab haigekassa kasutama rahvastikuregistris olevaid põhielukoha aadresse, teatab haigekassa kodulehekülg.
„Autonoomne aadresside andmekogu pidamine ei täida enam oma otstarvet”, leiab haigekassa klienditeeninduse osakonna juhataja Lii Pärg. „Meie arvates on igati mõistlik kui isik muudab oma aadressi ainult rahvastikuregistris ning need muudatused jõuavad automaatselt ka teiste asutuste andmebaasidesse. Selline süsteem on inimestele igati mugavam ja kiirem”, lisas ta.

Seotud lood

Uudised
  • 21.11.08, 10:01
Vabatahtlikult pole võimalust haigekassaga liituda
Eesti ravikindlustussüsteemiga pole võimalik liituda neil inimestel, kel on küll raha sotsiaalmaksu tasumiseks, aga kes ei tööta Eestis või ei soovi töötada.
  • ST
Sisuturundus
  • 29.01.26, 12:30
Eksklusiivne võimalus kuulda KiSel-10 uuringu juhti Eestis: mida näitavad Q10 ja seleeni pikaajalised uuringud?
Kas teadsid, et kaks kõige mõjukamat toidulisandite valdkonna kliinilist uuringut – KiSel-10 ja Q-Symbio – on andnud märkimisväärseid tulemusi südame-veresoonkonna tervise, elukvaliteedi ja isegi bioloogilise vananemise aeglustamise osas?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele