Katre Pilvinski • 10. detsember 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Eesti patsiendid võivad peagi Euroopast doonororganeid saada

Seni vaid Eestist pärit elundidoonori abile lootma pidanud patsientide võimalused saada uus organ suurenevad tunduvalt, kui loodetavasti lähiaastail hakkab kehtima üle-euroopaline doonororganite vahetamise kord.

Euroopa Komisjoni poolt käima lükatud kava peab muutma olukorda, kus elundi siirdamise ootel sureb Euroopas umbes 12 inimest päevas, vahendas ERR "Aktuaalset kaamerat".

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee