Katre Pilvinski • 19. detsember 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haigekassa katab puudujäägi reservidega

Tänasel haigekassa nõukogu koosolekul esitas haigekassa uue eelarve eelnõu versiooni, kus puudujääk kaetakse peamiselt eelmiste perioodide jaotamata tulemi arvelt.

Uues eelarve eelnõu versioonis arvestatakse sotsiaalmaksu ravikindlustuse osa vähenemisega 935 miljoni krooni võrra, teatas haigekassa. Puudujääk kaetakse peamiselt eelmiste perioodide jaotamata tulemi arvelt. Osa raha hoitakse siiski kokku ka erinevatelt ravikindlustuse kuludelt.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee