Kihnu tervisekeskus sai toetuseks ligi pool miljonit krooni

Regionaalministri Siim Kiisleri juhitav
komisjon otsustas toetada Kihnu tervisekeskuse rekonstrueerimistööde esimest
etappi ligi poole miljoni krooniga.

Jõulupühade eel otsustas Kiisleri juhitav hasartmängumaksust regionaalsete investeeringutoetuste andmise programmi komisjon eraldada programmist toetusteks 35 miljonit krooni, millest 2 455 621 krooni jõuab Pärnu maakonda, kirjutas Pärnu Postimees.

Toetuste määramisel ja otsuste tegemisel lähtus komisjon sellest, kuivõrd tänavu teise vooru esitatud taotlusprojektid on kooskõlas hasartmängumaksust regionaalsete investeeringutoetuste andmise programmi eesmärkide, korra ja tingimustega. Laekunud 134 projektitaotlusest 82 jäi sõelale.

Nende hulgas on ainus üleriigilise tähtsusega taotlusprojekt, see on Kihnu tervisekeskuse rekonstrueerimistööde esimene etapp, milleks komisjon eraldas taotluse kohaselt 455 621 krooni.

Jõulupühade eel otsustas Kiisleri juhitav komisjon eraldada programmist toetusteks 35 miljonit krooni, millest 2 455 621 krooni jõuab Pärnu maakonda.


Lisa kommentaar

  • Katre Pilvinski

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.