Šveitsi ravimifirma Novartis ennustab tänavuseks aastaks rekordkäivet ja -kasumit. Novartise neljanda kvartali tulemused jäid küll ootustele alla, kuid sellest hoolimata teatas firma, et sellelt aastalt oodatakse 4–5%-st käibekasvu, kirjutas Eesti Päevaleht.
Mullu kasvas firma käive 9%, 41,5 miljardi dollarini, kasum aga suurenes koguni veerandi võrra, 8,2 miljardi dollarini.

Seotud lood

Uudised
  • 09.03.09, 13:23
Merck ja Schering-Plough ühinevad
Maailma üks suuremaid farmaatsiakompaniisid Merck ostab konkurendi Schering-Plough Co 41 miljardi dollari eest.
Uudised
  • 16.02.10, 14:00
Ravimifirmad palkasid Nõmperi ministeeriumi vastu
Osad Eestis tegutsevad ravimifirmad on esitanud soodusravimite nimekirja puudutava vaide sotsiaalministeeriumi vastu. Firmad on oma õigusi esindama palganud tippadvokaadi Ants Nõmperi.
Uudised
  • 07.10.09, 12:32
Eurokontrollid reidivad kartellikahtluses ravimifirmasid
Euroopa Komisjon teatas teisipäeval, 6. oktoobril, et alustas kartellivastaste reeglite rikkumise kahtluses kontrollkäike mitmetesse ravimifirmadesse.
Uudised
  • 14.08.09, 13:12
Lundbecki kasuminäitajad tõusid II kvartalis
Ravimifirma Lundbeck teatas eile, et firma käesoleva aasta II kvartali neto sissetulek kasvas läinud aastaga võrreldes 86,5% ehk 470 miljoni taani kroonini (987 mln eesti krooni).
  • ST
Töökuulutused
  • 15.06.26, 11:25
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib üldarsti taastusravikliinikusse
Kandideerimise tähtaeg: 15.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele