• 01.04.09, 01:29
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kohtla-Järve kaotab rahahädas hooldajatoetused

Kohtla-Järve linn lõpetab hooldajatele toetuse maksmise ja nende eest sotsiaalmaksu tasumise. Toetust hakatakse edaspidi maksma vahetult nendele inimestele, kes hooldust vajavad ning kellel on raske puue.
Linnavõimud põhjendavad vastuvõetud otsust sellega, et riik on omavalitsuste finantseerimist kärpinud. Varem oli hooldajatele ette nähtud 400 või 240 krooni riiklikku toetust, olenevalt hooldatava puude raskusastmest. Peale selle maksis riik hooldajate eest ka sotsiaalmaksu ning neil oli haigekassa kindlustus, kirjutas Põhjarannik.

Seotud lood

Uudised
  • 01.01.09, 14:04
Mitmed sotsiaaltoetused kaovad
Uuest aastast lõpetab riik mitmete sotsiaaltoetuste maksmise.
Uudised
  • 10.02.09, 08:43
Omavalitsused: riik hämab puudega laste toetuste asjus
Uudised
  • 14.03.09, 11:52
Kuressaare peatab puudega inimeste toetused
Eelarvekitsikus sunnib Kuressaare linna alates teisest kvartalist ilmselt peatama puudega inimestele toetuse maksmise ning karmistama kontrolli hooldajatoetuse maksmise üle.
  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 09:55
Patsiendikindlustuse täiendav valik: maailmas tuttav mudel on lõpuks Eestis
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele