Violetta Riidas • 6 aprill 2009 12:31
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Klastril on lootust EASilt raha saada

Reproduktiivmeditsiini uurimiskeskus taotleb Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuselt (EAS) 120 miljonit krooni.

Kokku vajab Reproduktiivmeditsiini uurimiskeskus ehks klaster 170 miljonit krooni, millest 50 miljonit on ettevõtete omafinantseering ja 120 miljonit taodeldakse Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuselt (EAS).

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee