• 06.07.09, 12:42
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Noor abielupaar pääses napilt piinarikkast seenesurmast

Surmavalt mürgist punakat narmasnutti söögiseente pähe praadinud noor abielupaar pääses napilt eluga.
Rannus elav abielupaar läks kohalikku parki, et korjata linnašampinjone, mida nad on sealt ennegi noppinud, korjasid aga kogemata sarnase välimusega mürgist narmasnutti. Tehtud mürgitoitu sõid nad ise, pere kaks väikest last seda õnneks ei proovinud, kirjutas Postimees.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.11.25, 10:05
Hilja alustada? Arstid kutsuvad üles teadlikumale pereplaneerimisele
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele