• 16.07.09, 09:27
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kurdid tahavad häirekeskusega ühenduse saamiseks SMS-teenust

Kurtide ühendused on teinud sotsiaalministeeriumile ettepaneku luua kurtidele või kõnepuudega inimestele võimalus häirekeskusega ühenduse saamiseks, sest seni pidid puudega inimesed leidma n-ö vahendaja, kes keskust võimalikest ohuolukordadest teavitas, kirjutas Eesti Päevaleht.
„Kõige reaalsem on SMS-i saatmise võimalus,” teatas kurtide liidu esimees Tiit Papp, ent lühinumbritele 110 ja 112 ei saa paraku sõnumeid saata.

Seotud lood

Uudised
  • 27.04.09, 14:14
ITK laiendas tasuliste teenuste hinnakirja
Alates tänasest on Ida-Tallinna Keskhaiglas kehtestatud tasulistele teenustele uus mahukas hinnakiri. Nii maksab peavalupakett A 907 krooni, peavalupakett B 3338 krooni ning kardioloogiline terviseaudit 7500 krooni.
Uudised
  • 11.06.11, 12:47
Kurdid saavad jälle koos tõlgiga arsti juures käia
Kurtidele osutab nüüd Tallinnas viipekeele teenust uus firma MTÜ Viipelend, mille tõlkide abiga saavad nad pärast vahepealset sunnitud pausi taas ka arsti juures käia, kirjutas tarbija24.
Uudised
  • 19.12.08, 08:19
Hädaabinumber 112 toimib nüüd kõigis ELi liikmesriikides
Nüüdsest saab kogu Euroopa Liidus hädaabiteenistustele helistada ühtsel Euroopa hädaabinumbril 112, viimasena liitusid ühtsesse süsteemi Bulgaaria ja Rumeenia.
Uudised
  • 13.07.09, 10:30
Lõuna-Eesti Haigla pakub eakate päevahoiu teenust
Lõuna-Eesti Haigla hooldusravikeskus hakkas juulist pakkuma päevahoiu teenust, mis on mõeldud neile, kes ei saa oma eakat pereliiget pikaks päevaks üksi koju jätta.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.05.25, 08:30
Soovid Eestis korraldada rahvusvahelist konverentsi? Eesti Konverentsibüroo tuleb appi
Teadus- või erialakonverentsi Eestisse toomine pole enam ammu vaid unistustes eksisteeriv ettevõtmine, vaid reaalsus. Oma valdkonna arendamine, teadusharu nähtavuse tõstmine rahvusvaheliselt ning kontaktide loomine on hea põhjus, miks rahvusvaheline konverents Eestisse kutsuda. Eesti hea maine erinevates valdkondades, ürituste korraldamise kogemus, riigi kompaktsus ning olemasolevad võimalused annavad hea pinnase väiksema ja keskmise suurusega konverentsi toimumiseks. Selleks, et globaalse ulatusega konverents Eestis toimuma saaks ja selle iga detail õnnestuks, tuleb appi Eesti Konverentsibüroo.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele