• 23.07.09, 14:25
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ameeriklastele tervishoiureform meeldib, aga maksta nad ei taha

Valgest Majast kuni Kapitooliumini tundub, et kõik USA pealinnas toetavad tervishoiureformi, kuid keegi ei taha selle rahastamisele õlga alla panna.
President Barack Obama ei taha sellesse debatti liiga sügavalt sekkuda, kirjutas Forbes. Obama on korrutanud tervishoiusüsteemi kohese reformimise vajalikkust ning selle tegematajätmisest tulenevaid kohutavaid tagajärgi. Praegune tervishoiusüsteem võib ajada riigi pankrotti.

Seotud lood

Uudised
  • 24.12.09, 15:38
USA senat kiitis tervishoiureformi heaks
Pärast pikka aega kestnud poliitilisi vaidlusi otsustas USA senat demokraatide teotushäältega kiita heaks ulatuslik tervishoiureform, mis peaks tagama ravikindlustuse miljonitele kindlustamata ameeriklastele.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele