• 29.07.09, 12:29
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Pelgulinna sünnitusmaja perekeskus saab sarikad püsti

Homme tähistatakse Pelgulinna sünnitusmaja juurde rajatava perekeskuse ehitusprogressi sarikapeoga.
Perekeskus luuakse toeks ja turvaliseks treeningukeskkonnaks lapseootel ja väikelastega peredele, tehes kättesaadavaks kõik vajalikud teenused, mis on vajalikud alates lapseootele jäämisest kuni lapse sünni ja esimeste eluaastateni, teatas Raepress.

Seotud lood

Uudised
  • 15.09.09, 14:34
Laine Jänest ei tahetud perekeskuse avamisele
Kohalikeks valimisteks Tartust Põhja-Tallinna kandideerima tulnud reformierakondlasest kultuuriminister ja Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi patroon Laine Jänes oli üllatunud, kui kuulis, et teda ei soovita näha tänasel Pelgulinna sünnitusmaja perekeskuse avamisel.
Uudised
  • 14.09.09, 08:00
Teisipäeval avab uksed Pelgulinna Sünnitusmaja uus Perekeskus
Teisipäeval, 15. septembril kell 12.00 avab pidulikult uksed Lääne-Tallinna Keskhaigla Pelgulinna Sünnitusmaja uus Perekeskus, mis on loodud toeks ja turvaliseks treeningukeskkonnaks lapseootel ning väikelastega peredele.
  • ST
Sisuturundus
  • 08.05.25, 10:27
Ortopro: kuidas pidev õppimine ja 3D-tehnoloogia viivad Eesti proteesinduse tippu?
Kui Stanislav Haugasmägi 1993. aastal proteesitehasesse tööle asus, ei osanud ta arvata, et just sellest algab elukestev teekond, millel jooksul toob just tema Eestisse proteesimaailma tipplahendused. Täna on Ortopro nimi, mis tähendab valdkonnas mitte ainult kogemust ja täpsust, vaid ka pidevat arengut ja rahvusvahelist haaret.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele