Teisipäeva varahommikul kell 6.55 sai politsei Lõuna-Eesti Häirekeskusest teate, et Maarjamõisa haiglale tehti pommiähvardus. Häirekeskusse helistanud meesterahvas ütles, et ühe tunni pärast lõhkeb seal pomm.
Kontrolli käigus selgus, et samalt telefoninumbrilt helistati 10 minutit varem ka politseisse. Helistajaks oli 1979. aastal sündinud Meelis, kes kaebas traumapunkti töötajate peale, kuna tema hinnangul ei olnud meedikud talle piisavalt tähelepanu pööranud. Kell 7.10 tabas politseipatrull Meelise tema elukohast ning mees viidi arestimajja.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele