• 30.11.09, 14:18
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Epideemiat veel välja ei kuulutata

Kuigi sotsiaalministeerium on hoiatanud, et gripiepideemia väljakuulutamise aeg on peagi käes, ei ole tervisekaitseinspektsiooni teatel tänase seisuga selleks veel põhjust.
"Ülemiste hingamisteede nakkushaigustesse haigestumine on 48. nädalal mõnel määral tõusnud, aga mitte nii suurel määral, et kuulutada välja epideemia," ütles tervisekaitseinspektsiooni avalike suhete juht Iiris Saluri ERR-i uudisteportaalile.

Seotud lood

Uudised
  • 30.11.09, 15:41
Möödunud nädalal haigestus viirusnakkustesse 13 000 inimest
Möödunud nädalal pöördus ülemiste hingamisteede viirusnakkuste tõttu arstide poole veidi üle 13 000 inimese. Tervisekaitseinspektsiooni hinnangul on haigestumiste arv hakanud stabiliseeruma.
Uudised
  • 24.11.09, 09:29
Eestis suri 13-aastane poiss uude grippi
Eile suri Eestis 13-aastane poiss, kellel tuvastati H1N1 viirus.
Uudised
  • 29.11.09, 14:49
Eestis juba järgmine seagripi ohver
Uudised
  • 30.11.09, 07:00
Perearstid ootavad gripivõitluses suuremat tuge
Perearstid, kes gripipandeemia puhkedes esimesena ohtu seatakse, nurisevad riigi vähese abi üle ja paluvad nakkuse saanud patsientidel kaitsta arste, jäädes koju ja küsides abi telefonitsi.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele