• 02.12.09, 13:09
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tallink peatas gripi tõttu eksursioonid kaptenisildadesse

Tallink on ajutiselt peatanud reisijate ekskursioonid laevade kaptenisildadesse, et kaitsta oma töötajaid nii H1N1 gripi kui ka teiste viirushaiguste leviku eest.
«Juba suve hakul teavitasime oma töötajaid vastavalt Eesti Tervisekaitseinspektsiooni soovitusele nii H1N1 gripi sümptomitest kui ka võimalikest ennetamisvõimalustest,» rääkis Tallinki kommunikatsioonijuht Luulea Lääne majandusportaaline E24.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.06.25, 16:26
Kas Euroopa tervishoid suudab ajaga kaasas käia? Uuenduslik ravi vajab kiiremat teed patsientideni
OECD värskes aruandes „Health at a Glance 2024“ prognoositakse, et aastaks 2050 on Euroopa Liidus (EL) üle 65-aastaseid inimesi juba kolmandik elanikkonnast. Kui lisada sellele elustiiliga seotud riskitegurid ja sotsiaalmajanduslikud erinevused, on selge, et Euroopa peab kiiresti ajakohastama oma tervishoiusüsteeme, et parandada patsientide elukvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele