Möödunud nädalal said Tartu Ülikooli arstiteaduse üliõpilased kirja, kus sotsiaalministeerium palub meditsiinitudengeid gripiepideemia puhkemise korral arstidele ja õdedele haiglatesse appi.
Vaktsiini saabumise järel hakkab Eestis inimesi vaktsineerima 1150 arsti, mis tähendab, et iga arst peab tegelema ligikaudu 200 vaktsineeritavaga, kirjutas Tartu Postimees.

Seotud lood

Uudised
  • 30.11.09, 08:11
Tudengid on valmis gripihooajal appi tulema
Tartu Ülikooli arstiteaduskonnas ning Tallinna ja Tartu Tervishoiu Kõrgkoolides õppivad tulevased arstid ja õed on valmis gripiepideemia korral vajadusel inimesi abistama.
  • ST
Töökuulutused
  • 21.06.26, 06:00
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib taastusarsti statsionaarsesse osakonda
Kandideerimise tähtaeg: 15.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele