Soome tervise- ja heaoluameti peadirektor Juhani Eskola ennustuse järgi saabub seagripi (A/H1N1) teine laine kevadel ja seetõttu soovitab ta inimestel lasta end vaktsineerida.
«Hiljutine gripilaine on taandunud ja meil teatatakse vaid üksikutest haigusjuhtudest. Viirus jääb inimeste sekka alles ja seega tasub end siiski vaktsineerida. Teine laine võib arvatavasti tulla kevadel, kõige tõenäolisemalt näeme seda viirust taas järgmisel talvel,» rääkis Eskola telekanali MTV3 hommikuprogrammis «Huomenta Suomi», vahendas Postimees.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele