2009. aastal kasvas statistikaameti andmeil töötajate arv vaid kahes sektoris. Üheks neist oli tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, kus hõivatud ametikohtade arv kasvas 31 võrra.
Teiseks sektoriks oli veevarustuse, kanalisatsiooni, jäätme- ja saastekäitlus, kus lisandus aastaga 48 tööohta, kirjutas Äripäev.

Seotud lood

Uudised
  • 11.03.10, 10:05
Tung välismaale tööle minna kasvab mühinal
Veebruaris võttis oma sertifikaadi välismaale tööle mineku sooviga välja juba pea kaks korda sama palju arste ja õdesid kui jaanuaris. Kokku on kahe kuuga välja võetud üle saja sertifikaadi.
  • ST
Töökuulutused
  • 15.06.26, 11:25
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib üldarsti taastusravikliinikusse
Kandideerimise tähtaeg: 15.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele