• 14.03.10, 20:04
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

ARVAMUS: Kapo, haiglad ootavad!

Kaitsepolitsei peaks sarnaselt Eesti suuremate omavalitsuste kontrollimisega võtma enda hoole alla ka Eesti suuremad haiglad, kirjutas Äripäev.
Kui kapo 2007. aastal TOP 5 eelarvega linnad enda mureks võttis, põhjendati otsust just omavalitsuste korruptsiooniohtlikult suurte eelarvetega.

Seotud lood

Uudised
  • 03.05.10, 08:00
Arvamus: arstide huvi digiretsepti vastu alahinnati
Arstid leiavad, et digiretsepti süsteem on oluline uuendus, ja see on ka patsientidele meeltmööda.
  • ST
Sisuturundus
  • 21.11.25, 10:05
Hilja alustada? Arstid kutsuvad üles teadlikumale pereplaneerimisele
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele