Eile nõustusid pankrotistunud Tallinna
Vähikliiniku võlausaldajad omaniku kompromissiga kliinik taasavada. Kui kohus
ettepaneku kinnitab, võib vähikliinik maist taas töötada.
Pankrotihaldur Kalle Mõtsnik rääkis, et eile pärastlõunaks olid tema Tallinna büroosse kogunenud osa võlausaldajaid, teiste hulgas omanik ja võlausaldaja Peeter Padrik. Teine tuntum omanik, professor Hele Everaus eile Tallinnas ei olnud. Võlausaldajatele panid omanikud ette vähikliinik taasavada ja kõik olid üksmeelselt otsuse poolt. Mõtsnik lisas, et kohal ei olnud näiteks maksuametit, kelle võlg on 1,7 mln krooni. "Eks neil on ka koosseise koondatud ja nad ei jõua igale poole," rääkis Mõtsnik.
Seotud lood
Tartu onkoloogidele Peeter Padrikule ja
Hele Everausile kuulunud Tallinna Vähikliiniku ASi jätkab pärast pankroti
läbisaamist ühe omanikuga, kelleks on Peeter Padrik.
Onkoloogide seltsi juht Indrek Oro taunib
sotsiaalministri nõuniku Anders Tsahknaga skandaali sattunud Tallinna
vähikliiniku tegutsemist ega pea seda eetiliseks, kirjutab Postimees.
Tallinna Vähikliiniku pankrotimenetlus
lõppes mõni kuu tagasi kliiniku ja võlausaldajate vahel sõlmitud kompromissiga.
Järgmise nädala teisipäeval kutsuvad
pankrotistunud Tallinna Vähikliiniku omanikud Hele Everaus ja Peeter Padrik
võlausaldajad kokku, et pakkuda kompromissina vähikliiniku taasavamist.
Tänaseks paljude sektorite tööd hõlbustanud AI on jõudnud tervishoidu ning loonud lahenduse, mis aitab arstidel dokumenteerimisele kuluvat aega kordades vähendada. “See pole enam tulevikustsenaarium, vaid reaalselt kasutatav tööriist, mis suudab arstivisiidi põhjal koostada mitte ainult sissekande, vaid ka suure osa vajalikust dokumentatsioonist,” räägib ettevõtte Connected juhatuse liige Kaupo Kuusk.