• 28.08.10, 12:37
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

LTKH saab üle 50 miljoni euroraha

Lääne-Tallinna Keskhaiglale eraldatakse õendus- ja hooldusteenuste infrastruktuuri arendamiseks 78,4 miljonit krooni, millest 52,5 miljonit krooni eraldatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist ning ülejäänud annab riik, kirjutab Eesti Päevaleht.
Investeeringuga rekonstrueeritakse Ehitajate tee 137 olev hoone, kuhu tuleb kokku 150 nüüdisaegset hooldusravi voodikohta. Hetkel on haiglas 42 hooldusravi voodikohta, juurde plaanitakse luua 108 voodikohta.

Seotud lood

Töökuulutused
  • 27.05.25, 12:38
Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus otsib arsti
Hea arst! Tule ja anna oma väärtuslik panus, et terviseraskustesse sattunud inimesed saaksid võimaluse elada võimalikult toimekat ja rahuldustpakkuvat elu!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele