Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Naised kulutavad elu jooksul salenemisele pool miljonit krooni
Naised kulutavad elu jooksul dieetidele,
salenemisele ja selleks vajalikele abivahenditele 40 000 dollarit ehk pea pool
miljonit krooni.
Engagemutual.com arvutas uuringu tarbeks kokku, mis peitub naiste salenemissoovide taga. Selgus, et keskmine naine peab dieeti vähemalt kolm korda aastas. Koos jõusaalide, kaalujälgimisrühmade ja figuurisõbraliku toiduga kulub sellele aastas ligikaudu 10 000 krooni, vahendas sekretar.ee portaali Geniusbeauty.
USAs Harvardi ülikoolis hiljuti tehtud
uuring näitas, et madala süsivesikute sisaldusega Atkinisi dieet võib arterid
ummistada ning südamehaigust esile kutsuda.
"Kõige sagedamini ilmub mu unenägudesse
grillkana," naerab Peep Põdder, kellel õnnestus poole aastaga 40 kilo alla võtta
karmi klassikalist dieeti järgides – ta lubas endale iga päev toiduga vaid 1300
kilokalorit.
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.