• 08.10.10, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Firma meelitab eestlaseid tasuta ravimitega võlalõksu

Käsimüügifirma meelitab inimesi tasuta ravimitega oma kliendiks. Järelemõtlematu nõusolek tähendab lõksu, kust on raske välja pugeda.
Sügisel, 2009 otsustab filmi- ja muusikamees Hardi Volmer lõpuks perearsti jutule minna. Põhjuseks vasaku põlve vaevused. Perearst teeb kohe kindlaks, et „põlves on kõhr rabe, ei õlita nii nagu peaks. Ja kehakaal on ka natuke liigne.“ Paneb diagnoosiks „artroos“ ja kirjutab välja rohud. Hardi ostab need välja ja hakkab kohe ka sööma, kirjutas Eesti Ekspress.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.06.25, 16:26
Kas Euroopa tervishoid suudab ajaga kaasas käia? Uuenduslik ravi vajab kiiremat teed patsientideni
OECD värskes aruandes „Health at a Glance 2024“ prognoositakse, et aastaks 2050 on Euroopa Liidus (EL) üle 65-aastaseid inimesi juba kolmandik elanikkonnast. Kui lisada sellele elustiiliga seotud riskitegurid ja sotsiaalmajanduslikud erinevused, on selge, et Euroopa peab kiiresti ajakohastama oma tervishoiusüsteeme, et parandada patsientide elukvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele