• 11.11.10, 12:03
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ka suuline leping on leping, mis võib viia inkassosse

Telefoni müügikõnele jaatavalt vastates sõlmib inimene lepingu, mis lubab probleemide korral inimese ilma allkirja andmata inkassofirmade küüsi anda. Müümise hetkel seda ohtu aga ei mainita ega lepingupunkte tutvustata.
Delfi poole pöördunud Helvetia Direct Marketingi endine klient räägib loo, kuidas temale helistanud müüa pakkus tasuta preparaate, kuid mis hiljem ta Lindorff Eesti inkassonimekirja viis.

Seotud lood

Uudised
  • 15.02.10, 15:28
Eestis on ravimid kallid või kättesaamatud
Eesti patsient maksab ravimite eest kordi rohkem kui Euroopas – ja valik on mitu korda kasinam.
Uudised
  • 05.10.10, 14:00
Uuenduslikkusega paistavad silma üksikud ravimid
Kuigi ravimitööstuses on praegu väljatöötamisel enam kui 300 erinevate psüühikahäirete ravimit, koosneb neist vaid mõni ühenditest, mille toimemehhanism erineb olemasolevatest.
Uudised
  • 05.11.10, 13:39
Irs: turul müüdavad ravimid on eluohtlikud
Venemaalt Eestisse illegaalselt toodud ravimite ostmine Balti jaama turult ja tarvitamine on Ravimiameti peadirektori asetäitja Alar Irsi sõnul eluohtlik tegevus.
  • ST
Sisuturundus
  • 27.06.25, 16:26
Kas Euroopa tervishoid suudab ajaga kaasas käia? Uuenduslik ravi vajab kiiremat teed patsientideni
OECD värskes aruandes „Health at a Glance 2024“ prognoositakse, et aastaks 2050 on Euroopa Liidus (EL) üle 65-aastaseid inimesi juba kolmandik elanikkonnast. Kui lisada sellele elustiiliga seotud riskitegurid ja sotsiaalmajanduslikud erinevused, on selge, et Euroopa peab kiiresti ajakohastama oma tervishoiusüsteeme, et parandada patsientide elukvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele