Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.
Keskturu ravimimüügi põhjustaja esmaspäeval kohtus
Esmaspäeval arutab Harju Maakohus
illegaalsete ravimite müüki puudutavat kriminaalasja, kus üheks süüdistatavaks
on firma Ecolabor juhatuse liige Ants-Lembit Tara (67). Kuriteo uurimisel
selgus, et ravimid varastati tema kodust, kuhu ta oli need hävitamisele viinud.
Tara ütles Meditsiiniuudistele, et kahetseb juhtunut ning tegu oli
temapoolse rumala sammuga.
Lisaks esmaspäeval toimuvale kohtuasjale on kaks ravimimüüjat oma karistuse juba saanud. Kohus mõistis Meditsiiniuudiste tabletiostu matkimise tulemusel oktoobri alguses Tallinna Keskturul vanglakaristuse Larissale, kes müüs juba aasta tagasi narkootilisi Vene ravimeid. Tema kätte sattusid need väidetavalt ühe hooletu firmajuhi kodust.
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Liitu Meditsiiniuudiste iganädalase uudiskirjaga, et ükski oluline teema valdkonnas ei jääks märkamata.