Haigekassa võib 1,75 miljoni krooni eest müüa enda osaluse Viimsi haiglas AS-le Fertilitas, mis püüab saada haigla ainuomanikuks.
Fertilitas tegi Eesti Haigekassale müügiettepaneku 23. septembril, pakkudes 900 aktsia (10,15 protsenti kõigist aktsiatest) eest 1,75 miljonit krooni, kirjutas Postimehe portaal e24.ee.

Seotud lood

Uudised
  • 03.03.11, 11:09
Haigekassa müüb osaluse Viimsi haiglas
Eesti Haigekassa müüb avalikul kirjalikul enampakkumisel talle kuuluvad 900 ASi Viimsi Haigla aktsiat, mis moodustab umbes 10% haigla aktsiakapitalist.
  • ST
Töökuulutused
  • 15.06.26, 11:25
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib üldarsti taastusravikliinikusse
Kandideerimise tähtaeg: 15.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele