Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Kaks apteeki suletud ja kaks loobusid rohusegamisest
Ravimiamet teatas muudatustest
tegevuslubade registris. Osaühingule Mustvee Apteek kuuluv Mustvee Apteek ja
osaühingule Valve Raide Apteek kuuluv Kärdla Keskväljaku Apteek on ravimiameti
teatel loobunud alates 1. detsembrist ravimite valmistamise kohustusest.
Ravimiamet teatab ka, et alates 1. detsembrist on osaühing Euroapteek avanud uue haruapteegi Priisle Apteek. Samas lõpetas tegevuse osaühingule Farmacor Quatra kuuluv Tammiku Apteek Kohtla-Järvel.
Eesti Apteekrite Liidu peaproviisor Kaidi
Sarv arvas tänasel Meditsiin 2011 konverentsil, et üksikapteegid olid, on ja
jäävad Peep Põdderi poolt viidatud nn siiditee süsteemis.
Uued tõendid varase primaarse CMV-infektsiooni diagnostika ja ravivõimaluste kohta on muutnud rasedusaegse sõeluuringu arutelu. Eesti otsus vajab siiski kohalikke epidemioloogilisi andmeid ning rasedusaegse ja vastsündinute sõeluuringu võrdlust, kirjutab naistearst dr Marek Šois, kes on spetsialiseerunud lootemeditsiinile.