• 07.12.10, 14:42
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Pihtla perearstinimistu võib laieneda Kuressaarde

Saare maavalitsuse saalis eile kogunenud perearsti konkursi komisjon arutas võimalusi, kuidas leida 1. jaanuarist senise perearsti Mari Sootsita jäävatele Pihtla valla elanikele uus perearst.
Maavalitsuse haridus- ja sotsiaalosakonna juhataja asetäitja Anneli Tõru tuletas meelde, et konkurss leidmaks Kärlale ja Pihtlasse perearsti kukkus läbi, kirjutas Saarte Hääl.

Seotud lood

Uudised
  • 30.11.10, 13:26
Pihtla ja Kärla ei leidnud perearsti
26. novembriks, mil sai ümber Pihtla ja Kärla perearsti leidmiseks välja kuulutatud avaliku konkursi tähtaeg, ei laekunud ühtegi sooviavaldust.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.10.25, 16:32
Haiglad liiguvad automatiseeritud ravimikäitluse suunas
Haigla igapäevatöö keerukus ei seisne ainult patsientide ravimises, vaid ka selles, et õiged ravimid jõuaksid õigel ajal patsientideni. Iga ravim on kriitilise tähtsusega ning isegi väikesed vead annuses või ravimivalikus võivad ohustada patsiendi tervist. Haiglas liigub päevas sadu ravimeid. Nende käsitsi haldamine, komplekteerimine ja dokumenteerimine muudab protsessi keerukaks ning veaohtlikuks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele