• 27.01.11, 10:14
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Erikoolid kindlustatakse meditsiiniteenusega

Tallinn tagab meditsiinilise teenuse kättesaadavuse ka erivajadustega laste koolides.
Täna abilinnapea Merike Martinsoni juhtimisel toimunud SA Tallinna Koolitervishoid nõukogu ja juhatuse ühiskoosolekul oli erilise tähelepanu all meditsiinilise teenuse kättesaadavus erivajadustega laste koolides.

Seotud lood

Uudised
  • 06.09.10, 08:00
Pealinnas käivitus e-koolitervishoid
Uue kooliaasta alguses käivitus Tallinna üldhariduskoolides e-koolitervishoiu infosüsteem, mis on esimene taoline Eestis.
Uudised
  • 11.12.08, 11:50
Arengust koolitervishoiuteenuse osutamisel
Kooliarstide töö algus
  • ST
Sisuturundus
  • 21.11.25, 10:05
Hilja alustada? Arstid kutsuvad üles teadlikumale pereplaneerimisele
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele