Maailma Tervishoiuorganisatsiooni (WHO) Hiina esindaja sõnul pole ühtegi tõendit, et seoses Jaapani Fukushima Daiichi tuumajaamas toimuvaga oleks radiatsioon teistesse riikidesse levinud, kirjutas ERR uudisteportaal.

Seotud lood

Uudised
  • 17.03.11, 07:00
Lintrop: risk tõsiste tervisekahjustuste tekkeks on väga väike
Tartu Ülikooli Kliinikumi radioloogi Mare Lintropi hinnangul on praeguste andmete alusel vaatamata Jaapanis Fukushima tuumajaamas toimunule risk tõsiste tervisekahjustuste tekkeks väga väike, sest inimesed evakueeriti ohutsoonist kiiresti.
Uudised
  • 17.03.11, 14:54
Jaapani haiglast evakueerimisel surid mitmed patsiendid
Kõigepealt tuli tsunami, mis tappis palju vanureid, kes ei suutnud kodudest lahkuda. Seejärel tuli radiatsioon, mis sundis haiglat evakueerima umbes 100 eakat patsienti. 14 neist ei elanud evakueerimist üle.
  • ST
Sisuturundus
  • 30.07.26, 09:18
Naistearst Marek Šois: kas Eestis võiks alustada rasedusaegse CMV-sõeluuringu pilootuuringut?
Uued tõendid varase primaarse CMV-infektsiooni diagnostika ja ravivõimaluste kohta on muutnud rasedusaegse sõeluuringu arutelu. Eesti otsus vajab siiski kohalikke epidemioloogilisi andmeid ning rasedusaegse ja vastsündinute sõeluuringu võrdlust, kirjutab naistearst dr Marek Šois, kes on spetsialiseerunud lootemeditsiinile.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele