Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tervishoiu eksport arvudes: viie aastaga 169 välismaalast

Eestil on tervishoiu ekspordi osas pikk tee veel minna, näitab sotsiaalministeeriumi statistika Eestis viimase viie aasta jooksul ravil või uuringul viibinud välismaalaste kohta.

Sotsiaalministeeriumi tervishoiu osakonna nõuniku Kristina-Valeria Nõgolsi ettekandest sel teisipäeval patsientide esindusühingu teabepäeval nähtub, et perioodil 2006-2010 viibis Eestis riikidevahelise lepingu alusel ravil või uuringul kokku 169 välismaalast, kusjuures suurim arv välismaalasi oli siin aastal 2008 (65 isikut) ja järgmisel kahel aastal see trend langes. Mullu käis ravil Eestis 15 välismaalast. Kus kajastuvad hambaravil käivate välismaalaste numbrid, ei osanud Nõgols öelda, kuid tema hinnangul sellist arvestust keegi riigis ka ei pea.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee