Triin Tabur • 8. juuni 2011
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Väike-Õismäe polikliinik suletakse juulist ehitustöödeks

Seoses Haabersti Tervisekeskuse ja Lääne-Tallinna Keskhaigla (LTKH) hooldusravikliiniku rajamisega algavad 1. juulist keskhaigla Väike-Õismäe polikliinikus Ehitajate tee 137 ehitustööd.

Ehitustööde tõttu võtavad polikliinikus tegutsevad eriarstid vastu Paldiski mnt kompleksis aadressil Paldiski mnt 68, Mustamäe polikliinikus Ehitajate tee 27 ja Nõmme Tervisekeskuses Jaama tn 11. Piltdiagnostikasse ootab haigla oma patsiente aga valmivasse radioloogia osakonda Paldiski mnt 68 III korrus.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee