Merike Kungla • 25. juuli 2011
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

SA TYK Lastefond toetab raske nahahaigusega Laurat 1500 euroga

Keerulist nahahaigust põdeva väikese Laura (16 kuud) ülitundlik nahk vajab pidevat ja kallist hoolitsust. Lastefond toetab perekonda 1500 euroga, teatas SA Tartu Ülikooli Kliinikumi (TYK) Lastefond.

Tüdrukul on bulloosse epidermolüüsi tõttu probleemiks villid ja erosioonid nahal ja limaskestal. Tema nahk on väga tundlik ning võib kahjustuda iga vähegi tugevama kontakti või hõõrdumise tagajärjel. Lisaks välistele probleemidele tekkivad valulikud erosioonid ka suu limaskestale, mille tõttu on Laural raskuseid söömisega.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee