Piret Sarjas loobus Saaremaal õendushoolduskeskuse juhtimisest

Kuressaare haigla õendushoolduskeskuse
juhataja Piret Sarjas lahkus eelmisel neljapäeval omal soovil ametist ja tema
asemikuks sai Juhan Nemvalts.

Kuressaare haigla juhataja Viktor Sarapuu ei soovinud kaadrimuudatust pikemalt kommenteerida, lisades üksnes, et Sarjas lahkus juhi kohalt omal soovil ja jätkab haiglas teisel ametikohal. kirjutas Meie Maa.

Piret Sarjas ütles, et jätkab tööd õendushoolduskeskuses tavaõena ja tema lahkumine juhi ametist polnud kuidagi seotud Nemvaltsi tulekuga. Rohkem ta oma ametikoha muutust kommenteerida ei soovinud.

Endine Kuressaare abilinnapea Nemvalts, kes töötas aasta alguses paar kuud firma Saaremaa Spa Hotels ravijuhina, elab praegu uude ametisse sisse.
“Õpin alles asja ja elan veel sisse,” selgitas Juhan Nemvalts. “Suurte muutuste tegemine pole vajalik, sest paar kuud uutes ruumides tegutsenud õendushoolduskeskus töötab minu arvates hästi.”

Meie Maale teadaolevalt ei suhtunud Piret Sarjase endised alluvad kaadrimuudatusse sugugi rahumeelselt. Väidetavalt kirjutasid nad haigla juhtkonnale isegi kirja, kus palusid tungivalt Sarjase jätkamist õendushoolduskeskuse juhina.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.