• 26.09.11, 15:54
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti noorel probleeme rasestumisvastase vahendi leidmisega

Eesti noorte jaoks on sobiva rasestumisvastase vahendi leidmine jätkuvalt problemaatiline. Samuti on informatsiooniallikaks olnud sõbrad ja internet andnud sageli väärinformatsiooni rasestumisvastaste vahendite kohta, näitab kevadel läbi viidud rahvusvaheline küsitlus.
Küsitluses osales 6000 noort 29 riigist. Eestist osales 200 noort vanuses 15-19, annab Bayer HealthCare teada.

Seotud lood

Uudised
  • 06.04.12, 15:31
Indias katsetatakse uut rasestumisvastast protseduuri meestele
Uuest paljulubavast rasestumisvastasest protseduurist võib saada hea võimalus neile, kes praegu lapsi ei soovi, kuid võivad neid soovida tulevikus, vahendas Naine24.ee.
Uudised
  • 16.08.11, 08:00
Rasestumisvastased tabletid mõjutavad mälu
Hormonaalsed rasestumisvastased vahendid võivad muuta tundeelamuste ja detailide mäletamist. Meeste ja naiste emotsioonimälu on erinev. Tundmusi talletavad ajuosad, näiteks mandeltuum töötavad eri sugudel pisut teistmoodi, vahendab Novaator.
Uudised
  • 20.04.11, 11:14
Kuidas valida sobivaim rasestumisvastane vahend?
Naistearst Mairi Kaha sõnul võivad inimeste teadmised ja arvamused ühest või teisest rasestumisvastasest vahendist olla tegelikkusest üsna erinevad. Arst saab aidata neid arusaamu korrigeerida, kuid lõpliku otsuse rasestumisvastase meetodi valiku kohta teeb inimene ise, kirjutas Postimees.
  • ST
Sisuturundus
  • 27.06.25, 16:26
Kas Euroopa tervishoid suudab ajaga kaasas käia? Uuenduslik ravi vajab kiiremat teed patsientideni
OECD värskes aruandes „Health at a Glance 2024“ prognoositakse, et aastaks 2050 on Euroopa Liidus (EL) üle 65-aastaseid inimesi juba kolmandik elanikkonnast. Kui lisada sellele elustiiliga seotud riskitegurid ja sotsiaalmajanduslikud erinevused, on selge, et Euroopa peab kiiresti ajakohastama oma tervishoiusüsteeme, et parandada patsientide elukvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele