Terviseameti teatel grippi ja COVID-19sse haigestumine kasvab: möödunud nädalal pöördus ülemiste hingamisteede viirusnakkuste sümptomitega arstide poole 2768 inimest, registreeriti 66 gripi- ja 417 COVID-19 juhtu.
Terviseameti hinnangul toovad lähinädalad tõenäoliselt kaasa grippi ja COVID-19sse haigestumise tõusu ja hospitaliseerimiste arvu suurenemise, eriti riskirühmades (alla viieaastased ja üle 60aastased).
  • Terviseameti hinnangul toovad lähinädalad tõenäoliselt kaasa grippi ja COVID-19sse haigestumise tõusu ja hospitaliseerimiste arvu suurenemise, eriti riskirühmades (alla viieaastased ja üle 60aastased).
  • Foto: Shutterstock
Peamised haigustekitajad olid SARS-CoV-2, rino-, gripi- ja paragripiviirused. Haigestumuse tase nii ülemiste hingamisteede nakkuste kui ka gripi osas on madal, kuid kasvutrendis.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele