• 27.09.11, 16:45
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

PERH sunnitud osa töötajaid aasta lõpul puhkusele saatma

Põhja-Eesti Regionaalhaigla juhatuse esimees Tõnis Allik ütles, et haigekassa antud mahtude ammendumise tõttu on haigla sunnitud plaanilist statsionaarset ravitööd novembri lõpust alates pidurdama ja osa töötajaid puhkusele saatma, kirjutas tarbija24.
"Regionaalhaiglal on täna võimekust ravida rohkem patsiente, kui meil selleks ravilepingut on. Kuigi oleme igas kvartalis haigekassalt lepingumahtu juurde saanud, on lepingu täitmine nõudlusest ja võimekusest lähtuvalt olnud siiski ennaktempos," selgitas haiglajuht.

Seotud lood

Uudised
  • 28.09.11, 09:22
Haigekassa: rahapuudusel keegi ravimata ei jää
Haigekasssa kinnitab, et sellist olukorda, et aasta lõpus patsientidele raviteenust ei osutata, kuna raha ei ole, ei saa Eestis tekkida, kirjutab Tarbija24.
Uudised
  • 26.09.11, 17:39
Urmas Sule: aasta lõpus võib osa haigalvoodeid tühjaks jääda
Haiglate liitu juhtiv Pärnu haigla juhatuse esimees Urmas Sule ütles tarbija24.ee-le, et kuna haigekassa on statsionaarse ravi lepingumahtu oluliselt vähendanud, siis võib selleks ettenähtud raha enne aasta lõppu otsa saada, mis tähendab, et osa voodeid võib haiglates tühjaks saada.
Uudised
  • 29.09.11, 11:38
Haiglad ja haigekassa on rahanappuse osas eri meelt
Haiglajuhid ähvardavad, et plaaniliseks tööks mõeldud raviraha saab aasta lõpuks otsa, kuid haigekassale on sellised avaldused üllatavad, sest leping näeb ette, et arstiabi tagatakse aasta lõikes võrdselt, vahendab ERRi uudisteportaal "Aktuaalset kaamerat".
  • ST
Sisuturundus
  • 27.06.25, 16:26
Kas Euroopa tervishoid suudab ajaga kaasas käia? Uuenduslik ravi vajab kiiremat teed patsientideni
OECD värskes aruandes „Health at a Glance 2024“ prognoositakse, et aastaks 2050 on Euroopa Liidus (EL) üle 65-aastaseid inimesi juba kolmandik elanikkonnast. Kui lisada sellele elustiiliga seotud riskitegurid ja sotsiaalmajanduslikud erinevused, on selge, et Euroopa peab kiiresti ajakohastama oma tervishoiusüsteeme, et parandada patsientide elukvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele