• 27.09.11, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tänases lehes: kalli haiglaravi needus

Täna ilmunud Meditsiiniuudiste luubiloost selgub, et pikka intensiivravi vajavad haiged jätavad maha raviarved, mis võivad maksmata jäädagi.
Haigekassa 2011. aasta esimese poole aruanne näitab, et haiglad on majandamisega üldjoontes toime tulnud ja eriarstiabi eelarve 99% ulatuses täitnud. Silma hakkab, et statsionaarsed ravijuhud on pikenenud ja kallinenud ning kerged juhud liikunud päevaravisse.

Seotud lood

Töökuulutused
  • 27.05.25, 12:38
Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus otsib arsti
Hea arst! Tule ja anna oma väärtuslik panus, et terviseraskustesse sattunud inimesed saaksid võimaluse elada võimalikult toimekat ja rahuldustpakkuvat elu!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele