Jaak Talving jäi merel kadunuks

Reede hilisõhtul sai Lääne-Eesti
päästekeskus teate Hobulaiu lähedal uppunud paadi kohta, kirjutas Eesti
Päevaleht.

Terve järgmine päev tegelesid kadunud kahe mehe otsimisega mitmed paadid, kaatrid ja kopter, kuid otsingud jäid tulemuseta, sest kumbagi meest meri välja ei andnud.

Esialgsetel andmetel on üks kadunutest Haiti maavärina ja Indoneesia tsunami ohvritele abi pakkunud, aga ka Eesti kaitseväe missioonidel kaasas käinud Lääne-Tallinna keskhaigla anestesioloog Jaak Talving. „Ega see polnud mingi väike paat, kuid eks nad ehitusmaterjale vedasid sellega ja ju siis midagi juhtus,” sõnas Talvingu hea sõber Toomas Vilosius. „Täna (eile – toim) on igatahes otsingud lõpetatud.”

Reede õhtul teatati häirekeskusele, et Rohuküla ja Hobulaiu vahel on leitud uppunud kaater. Kaks meest olid kaatriga suundunud Hobulaiu poole, kuid sinna nad ei jõudnud. Kaatriga olid merele läinud 47-aastane Jaak ja 28-aastane Martin, vahendasid «Seitsmesed uudised».

Postimehele teadaolevalt olid kadunud mehed kogenud merel käijad ja sõitsid õnnetuse juhtudes laualaadungiga Haapsalu ja Vormsi vahel asuvale Hobulaiule suvekoju.

Päästeamet sai uppunud kaatri kohta teate kell 22.55, kui nendega võttis ühendust merevalvekeskus.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.