Violetta Riidas • 12. oktoober 2011
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Rahutud jalad tõstavad vererõhuohtu

Umbes 15 protsenti inimestest kimbutab aeg-ajalt niiöelda rahutute jalgade sündroom, kirjutas ERR Teadusuudised.

Jalgades tekib ebameeldiv tunne ja ilmneb vastupandamatu soov neid liigutada. On teada, et rahutute jalgade sündroom võib põhjustada unetust ja päevast unisust. Nüüd on Ameerika arstiteadlased saanud uusi tõendeid selle kohta, et jalgade rahutus võib olla ka märk vererõhu tõusu ohust.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee