Violetta Riidas • 22. november 2011
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Sell läheb kokkuleppele

Tartu maakohus eraldas esmaspäeval Valga haigla peaarsti Andres Selli süüdistuse ebaseaduslike inimuuringute kriminaalasjast, kuna kaitsja ja prokurör esitasid taotluse arutada tema kriminaalasja kokkuleppemenetluses, kirjutas Postimees.ee.

Andres Selli (50) kaitsja vandeadvokaat Aivar Pilv esitas taotluse arutada tema kaitsealuse kriminaalasja kokkuleppemenetluses. Lõuna ringkonnaprokurör Kristiina Laas oli kaitsja taotlusega nõus ja tegi taotluse eraldada Sellile esitatud süüdistuse osa eraldi menetlemiseks kokkuleppemenetluses teises kohtukoosseisus, kuna inimuuringute eetikakomitee endine esimees Lembit Allikmets (75) ja tema kaitsja ei soovinud kokkuleppemenetlust.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee