Triin Tabur • 29. november 2011
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Hollandi teadlane lõi super-linnugripi

Hollandi teadlane on loonud viiruse, millel on potentsiaal tappa pool maakera elanikkonnast. Nüüd vaidlevad teadlased ja bioterrorismi eksperdid, kas on hea mõte avaldada viiruse loomise retsept. Paljud ütlevad, et sellist uurimust ei oleks üldse tohtinudki läbi viia, kirjutas Delfi.

Viirus on linnugripi H5N1 geneetiliselt muundatud tüvi, mis on äärmiselt nakkav. Selle lõi Hollandis Rotterdamis asuva Erasmuse meditsiinikeskuse teadlane Ron Fouchier. Tema tööd esitleti gripile pühendatud konverentsil septembris Maltal, vahendas veebileht Doctor Tipster.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee