Merike Kungla • 18. detsember 2011
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Anna lapsele aedviljade söömise eest preemia

Kui teie koolieelik kirtsutab aedviljade peale ainult nina, siis võib abi olla väikeste preemiate pakkumisest isegi aedviljade maitsmise eest, soovitab värske uuring.

Uurijad on leidnud, et kui vanemad andsid oma 3-4 aastastele lastele kleepeka iga kord, kui nood ebameeldivaid aedvilju kasvõi maitsesid, muutus mõne aja pärast koolieelikute suhtumine sellistesse toiduainetesse, kirjutas Reuters.com.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee