Naerata Ometi ja Juku mänguasjakeskus viivad haiglatesse jõulurõõmu

Naerata Ometi MTÜ viib juba kolmandat
aastat ellu projekti „Jõulud haiglas 2011“, mida see aasta korraldatakse
koostöös Juku Mänguasjakeskusega ning kingituste laialivedamist toetab Neste
Oil.

Projekti raames külastatakse Eesti haiglate lasteosakondasid ning viiakse jõulude ajal haiglas viibivatele lastele jõulurõõmu ja tehakse kingitused.

„Nende lasteni, kes peavad jõulude ajal haiglas viibima, ei pruugi jõulutunne ega –soojus jõuda. Ilmselgelt on kodus perekonna keskel palju mugavam ja hubasem olla. Kodus tehakse ettevalmistusi, kaunistatakse tube, istutakse jõululaua taga ning jagatakse kingitusi. Haiglad eraldi programmi lastele jõuludel ei paku ning meie eesmärgiks ongi viia jõulude ajal haiglas viibivatele lastele jõulurõõmu ja teha kingitused“, põhjendas projekti vajalikkust projekti üks eestvedajaid Kuno Kompus.

Erinevalt eelmistest aastatest, kus on külastatud vaid mõningaid haiglaid, tehakse see aasta kingitused kõikide haiglate lasteosakondadele üle-Eesti, täpsemalt külastatakse haiglaid 11 erinevas Eesti maakonnas.

Kingituste laialijagamine toimub 21. – 23.detsember vahemikus.

Naerata Ometi MTÜ on asutatud 2008 aastal, eesmärgiga ellu viia peamiselt erivajadustega lastele ja puudustkannatavatele peredele suunatud projekte.

Lisa kommentaar

  • Merike Kungla

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.