Kadi Heinsalu • 30. detsember 2011
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Meditsiiniuudiste selle aasta parimad lehelood

Lugejatest žürii abiga selgitas Meditsiiniuudiste toimetus selle aasta parimad paberlehes ilmunud lood. Meie kolm ajakirjanikku valisid välja oma parimad tööd ja saatsid hindamiseks arstidele ning teistele meditsiiniga seotud inimestele.

Esimese koha pälvis Triin Taburi novembris ilmunud lugu, milles ta kirjutas arstide tänavusest 1700eurosest rekordpalgast ja sellest, mis on numbri taga. Arvutused näitasid, et suure palga tõi paljuski üha kasvav ületunnitöö hulk, mille eest tasutakse aasta-aastalt väiksema koefitsiendiga ja mida tihti üldse ületööna ei saa kajastada, kuna seadustega on tööajale piir pandud.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee