• 31.01.12, 08:57
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tulevased arstid ja õed vabanevad ajateenistusest

Arsti ja õe eriala õppivad tudengid vabastatakse ajateenistusest, kui nad teevad ülikoolis läbi vastava kursuse, kirjutas Eesti Päevaleht.
Kursus, mille tudengid peavad edaspidi läbi tegema, et saada vabastus ajateenistusest, kannab sõja- ja katastroofimeditsiini nime. Tartu ülikoolis ning Tallinna ja Tartu tervishoiu kõrgkoolis pakutav õppeaine keskendub praktilistele ülesannetele erakorraliste olukordade arstiabis.

Seotud lood

Uudised
  • 05.09.12, 11:20
26 protsenti noormeestest on ajateenistusse mittekõlblikud
Arstliku komisjoni otsusega on viimastel aastatel kuulutatud keskmiselt 26 protsenti noormestest tegevteenistuseks mittekõlblikeks, lisaks on palju "ajutiselt mittekõlblikke", kes saavad ajapikendust haiguse või tervisehäire raviks, kirjutas Delfi.
  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 09:55
Patsiendikindlustuse täiendav valik: maailmas tuttav mudel on lõpuks Eestis
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele