• 07.02.12, 11:01
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Koltsi patsiendi paranemist ei oska ka teised muu kui imega seletada

Jaanuaris pärast kaheksa aastat kestnud halvatust ootamatult käima hakanud taastusraviarsti Ivo Koltsi patsiendi paranemist võib ka ITK taastusravi osakonnajuhataja Lii Orunurme ja patsiendi massööri Lena Brjuk arvates imeks pidada.
Vello Paimla oli ligi kaheksa aastat halvatud. Hädapäraselt komberdas mees ringi raamiga, üks jalg aga lohises kehale elutult järele. Jaanuaris tuli aga Vello lootusetult halvatud jala sisse elu.

Seotud lood

Uudised
  • 26.01.12, 12:56
Püha ikoon aitas Ivo Koltsi patsiendi käima
Ligi kaheksa aastat halvatud olnud Vello Paimla tõusis eelmisel nädalal ratastoolist ja hakkas raami abil korralikult käima. Mehe raviarst Ivo Kolts on surmkindel, et muutuse põhjustas Pärnus eksponeeritud Kozeltšani Jumalaema ikoon, mida tohter käis mõni päev varem austamas, kirjutas Pärnu Postimees.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele