• 07.03.12, 07:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Haigla piirab nakkuste hirmus külastatavust

Alates tänasest pole Järvamaa haiglas patsiente külastada lubatud, sest levimas on erinevad infektsioonhaigused. «Me soovime kaitsta neid inimesi, kes on haiglas, ehk siis oma patsiente,» selgitas Järvamaa haigla peaarst Andres Müürsepp.
Müürsepa andmetel on praegu suurenenud haigestumine noroviirusse, mida rahvas tunneb ka kõhugripi või oksendustõvena, kirjutas Järva Teataja.

Seotud lood

Uudised
  • 08.03.12, 14:58
Nakkused sulgesid külastajatele Põlva haigla uksed
Põlva haigla palub lähipäevil külastusi võimalikult vähendada, vältimaks viirushaiguste levimist, vahendas Delfi ajalehte Koit.
Töökuulutused
  • 27.05.25, 12:38
Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus otsib arsti
Hea arst! Tule ja anna oma väärtuslik panus, et terviseraskustesse sattunud inimesed saaksid võimaluse elada võimalikult toimekat ja rahuldustpakkuvat elu!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele