• 23.03.12, 12:27
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Seagripi puhang on Indias nõudnud 12 inimelu

Indiat tabanud seagripi (H1N1) uus puhang on nõudnud märtsis juba 12 inimelu, teatas riigi tervishoiuministeerium.
Pool surmajuhtumitest on leidnud aset riigi lääneosas Maharashtra provintsis, teateid seagrippi surnutest on tulnud ka Rajasthani, Andra Pradeshi ning Karnataka provintsist, vahendasid ERR uudised.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 11:45
Saaremaa investeerib 100 000 eurot tervishoiutöötajate toetuseks
Tervishoiutöötajatest on Eestis suur nappus, seda eriti suurtest keskustest väljaspool. Saaremaa vald, kohalikud ettevõtjad ning Kuressaare Haigla on leidnud ja rakendanud aga mitut erinevat meedet, kuidas üheskoos seda olukorda parandada ja arste saarele tööle saada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele